Jestem profesjonalnym dyplomowanym coachem zrzeszonym w mazowieckim Klubie Izby Coachingu oraz certyfikowanym, akredytowanym trenerem rozwoju osobistego neuropsychologii PRISM, a także trenerem w obszarze budowania zespołów i mentorem menadżerów na starcie. Należę do Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Specjalizuję się w coachingu kariery z pasją. Wspieram osoby, które czują się niespełnione zawodowo, w odnalezieniu przez nie radości w pracy i dzięki temu także w życiu osobistym.

Prowadzę warsztaty rozwoju osobistego dla wielu organizacji oraz szkolenia z zakresu kierowania i budowania zespołów w podejściu coachingowym dla Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Jestem inicjatorką i prelegentką forum rozwoju osobistego we współpracy ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego: TRENUJ ROZWÓJ.

Z myślą o osobach, którym brakuje inspiracji, motywacji oraz wzmocnienia, by pracować i żyć według własnych dążeń, stworzyłam profil na Facebook’u @punktdzialania oraz blog PRACUJ Z RADOŚCIĄ!

W swojej pracy wykorzystuję wiedzę z zakresu psychologii, neuropsychologii i opieram ją o 20-letnie doświadczenie zawodowe. Pracowałam kilkanaście lat w korporacjach na stanowiskach kierowniczych oraz jako rekruter. Dzięki temu mam szeroką i bogatą perspektywę możliwości człowieka oraz jego zachowań w odniesieniu do realiów organizacji i rynku pracy.

W życiu prywatnym doświadczałam wiele razy trudnych sytuacji, zderzenia kruchości życia z rzeczywistością i zmagania się z przeciwnościami losowymi.

Te przeżycia wiele mnie nauczyły, wyznaczyły priorytety i jednocześnie zahartowały do poważnych wyzwań życiowych. Największą lekcją jaką wyniosłam jest ta, że mam poczucie misji niesienia innym wsparcia, dzielenia się doświadczeniem i pomocy gdy jej potrzebują.

Z ogromną przyjemnością wspieram osoby w ich dążeniach, w odkrywaniu swoich talentów i przebudowywaniu swoich przekonań o własnych możliwościach, a przez to planów na przyszłość. Głęboko wierzę, że każdy nosi w sobie ogrom potencjału, który nie zawsze jest uświadomiony lub odpowiednio wykorzystany.

Tym samym ilekroć osoba, z którą pracuję, identyfikuje własne predyspozycje, dochodzi do sedna swoich potrzeb i wzmacnia przy tym poczucie własnej wartości, zachwycam się tym procesem. Jestem szczęśliwa, że mogę być towarzyszką przemian i obserwatorką osiągania sukcesów.

Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On Pinterest