O mnie


Jestem coachem kariery i konsultantem ds. HR. Tworzę CareerExpert, którego naczelnym celem jest dostarczanie rozwiązań umożliwiających sprawne i satysfakcjonujące funkcjonowanie w obszarze zawodowym. Pomagam odkryć i rozwinąć talenty, znaleźć swoją zawodową drogę oraz zdobyć upragnioną pracę. Firmy wspieram w projektowaniu ścieżek karier, diagnozie i wzmocnieniu potencjału pracowników oraz działaniach ouplacementowych. Prowadzę również szkolenia z rozwoju kompetencji miękkich i warsztaty wspierające osiąganie celów.

O mnie

Z tematyką zmiany pracy związana jestem od początku swojej drogi zawodowej tj. od 2002 kiedy to zaczęłam zajmować się rekrutacją. Przeprowadziłam samodzielnie ponad 1000 projektów rekrutacyjnych, współpracowałam z setkami managerów i firm poszukujących pracowników. Odbyłam niezliczoną liczbę rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami i kandydatkami do pracy. Po kilkunastu latach pracy w tym obszarze zdałam sobie sprawę, że to co mnie najbardziej interesuje w mojej pracy to sam CZŁOWIEK. Zależało mi aby nie tylko znaleźć odpowiednią osobę na poszukiwane stanowisko ale przede wszystkim aby sami aplikujący dobrze wybrali. Ich potrzeby, potencjał i dążenia stały się źródłem mojego wielkiego zainteresowania. Zawodowe wybory, plany i dylematy rozwojowe osób, z którymi na co dzień rozmawiałam wskazały kierunek dla moich własnych, dalszych działań. W efekcie pojawił się pomysł na stworzenie miejsca gdzie osoby poszukujące celu lub spełnienia zawodowego mogą uzyskać wsparcie niezależnie od etapu na jakim się znajdują.

Czas i tak upłynie więc nie warto odkładać niczego w naszym życiu na później.

Przygotowanie formalne

Studiowałam Stosowane Nauki Społeczne na Uniwersytecie Warszawskim oraz Psychologię Motywacji na Uniwersytecie SWPS. Od 2002 roku jestem związana zawodowo z branżą HR w tym głównie: rekrutacją i badaniami kompetencji. Prowadziłam również szkolenia oraz projekty outplacement’owe. Przez ponad 12 lat zarządzałam działem rekrutacji technicznych i it. Obecnie w swojej pracy wykorzystują i łączę zagadnienia projektowania i coachingu kariery, doradztwa zawodowego z wiedzą z obszaru psychologii (Psychologia Motywacji, Racjonalna Terapia Zachowania, Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach, NVC) oraz wiedzy dotyczącej nowoczesnych metod i narzędzi służących poruszaniu się po rynku pracy. Stosuję metody takie jak coaching, doradztwo i szkolenia po to aby w jak najbardziej skuteczny i elastyczny sposób dopasowywać się do potrzeb Klientów. Prowadzę indywidulane sesje coachingowe, sesje doradcze, treningi kompetencji miękkich oraz warsztaty.

Pracuję zgodnie z zasadami kodeksu ICF

Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On Pinterest