Tak!

Ty też możesz pracować z pasją i dobrze zarabiać.


Jesteś niezadowolony ze swojej pracy? Jesteś zmęczony tym co robisz zawodowo na codzień? Czujesz, że „dusisz się” w tym miejscu i nie chcesz tak dalej pracować, ale nie masz pomysłu i masz obawy o przyszłość?


Znam to i ja!

Wiem co z tym zrobić, ponieważ sama przebyłam podobną drogę. Prócz autopsji mam wiedzę w tym zakresie i pomocne narzędzia.

Pomogę Ci wyjść z obecnego impasu i zbudować dalszą karierę zawodową w oparciu o Twoje predyspozycje. W bezpieczny sposób i w tempie dopasowanym do Twoich potrzeb zdobędziesz pracę, wynikającą z Twoich naturalnych zdolności. Tak! Ty też możesz pracować z pasją i dobrze zarabiać.

Jak mogę Ci pomóc?


W trakcie naszej współpracy dostaniesz ode mnie wsparcie, narzędzia i motywację, by na koniec mieć to, czego oczekujesz i na czym zależy Ci najbardziej.

Będziemy pracować według sprawdzonej metodologii osiągania sukcesu, a dla Ciebie konkretnie oznacza to, że swoją drogę oprzesz o 4 kamienie milowe.

Określisz swój cel.


Wbrew pozorom dobre określenie celu nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać. Większość z nas wie czego chce uniknąć lub czego nie chce w swoim życiu, ale co w zamian? To jest zwykle trudne do określenia, a dla prawdziwej zmiany jest kluczowe.
Pomogę Ci zidentyfikować i zdefiniować punkt docelowy, by był faktycznie Twoim celem, osiągalnym i co ważne, motywującym do działania.

Rozpoznasz swoje zasoby.


Ten etap jest niezmiernie ważny, ponieważ znajomość własnych predyspozycji naturalnych i  talentów razem z określonymi potrzebami na różnych poziomach i wartościami, są fundamentem do pracy w kierunku osiągnięcia Twojego celu. Dysponuję narzędziami, które trafnie i szybko pomogą Ci zdiagnozować Twoje zasoby, czyli zbudować podwaliny Twojej dalszej kariery.

Stworzysz swój plan działania.


Kolejnym kamieniem milowym jest plan działania, bez którego podjęcie dalszych kroków będzie chodzeniem „po omacku” lub „na chybił trafił”. W swoim planie uwzględnisz swoją obecną sytuację, możliwości i czas, który jesteś w stanie poświecić na dokonanie zmiany. Oznacza to, że stworzysz realny dla siebie plan.

Osiągniesz cel.


Ostatnim punktem naszej współpracy jest osiągnięcie przez Ciebie celu. Zanim to nastąpi, z moim wsparciem będziesz realizować ustalone punkty planu, razem będziemy rewidować postępy, sukcesywnie będziesz dostawać ode mnie feed back i wskazówki, jeśli potrzeba skorygujemy nieco plan.


Każda sesja posunie Cię do przodu. Byś szybciej oraz głębiej dokonał zmiany będziesz dostawać ode mnie „prace domowe”, czyli krótkie i jednocześnie wnikliwe aktywności.


Kiedy Ci nie pomogę?


Nie pomogę Ci kiedy nie będziesz mieć pewności, że chcesz coś zmienić.

Gdy nie będziesz pracować i realizować założeń.

Gdy nie będziesz wierzyć w osiągnięcie celu.

Poddasz się w trakcie procesu.


Ja Ci pomogę w osiągnięciu celu, ale nie zrobię tego za Ciebie!

Masz gotowość na zmianę? Chcesz pracować z pasją i zarabiać?

Skorzystaj z rozwiązań, które przygotowałam w odpowiedzi na takie potrzeby.

Jeśli uważasz swój dylemat za bardziej złożony, potrzebujesz bezpośredniej współpracy, zapraszam Cię na bezpłatną konsultację. Ja poznam Twoją sytuację i Ty poznasz moje rekomendacje na sposób odnalezienia dobrych rozwiązań. Napisz. Umówimy się na bezpłatne, godzinne spotkanie z zachowaniem pełnej dyskrecji i bezpieczeństwa.

  Artur z Żywca


  Witaj Aniu, Mam nadzieję, że mnie pamiętasz. Chciałem podziękować Ci za czas i wskazówki, którymi się ze mną podzieliłaś odnośnie zmiany myślenia i podejścia do szukania pracy jak i znalezienia celu w życiu. Znalazłem pracę nad morzem z której jestem zadowolony, choć nie ukrywam, że czuję dużą energię i moc e robieniu dużo większych rzeczy. I tu pojawiły się kolejne propozycje nad którymi się zastanawiam i rozważam w dłuższej perspektywie życia i rozwoju. Zrobiłem niesamowitą rzecz wychodząc ze swojej strefy komfortu i standardów życia, porzuciłem i odzwyczaiłem się wielu rzeczy, a przy okazji zacząłem robić inne o których nie myślałem poważnie, po prostu znalazłem czas dla siebie samego i zrozumiałem jak ważny jest wewnętrzny spokój i znalezienie mocnych stron, które pozwoliły mi na tak duże zmiany w życiu, a reszta zewnętrznych rzeczy i otoczenia zaczęła sama się pojawiać i przychodzić znienacka zaskakując w pozytywny sposób, nawet w tak trudnym czasie związanym z Covidem. Czas kwarantanny był dla mnie bardzo produktywny i teraz widzę, że go nie zmarnowałem, wręcz przeciwnie.

  Joanna z Warszawy


  Do Ani trafiłam, jak zapewne większość z jej Klientek i Klientów, na zawodowym zakręcie. Rzuciłam pracę na etacie i zastanawiałam się co dalej? Wiedziałam jedno, chcę nareszcie pracować na własny rachunek i robić to, co sprawia mi frajdę. Problem w tym, że nie wiedziałam co to mogłoby być, a w głowie jak mantrę, ciągle powtarzałam sobie: „musisz coś szybko wymyślić”. Pracę rozpoczęłyśmy od raportu PRISM - wiele rzeczy, które wyszły w teście już o sobie wiedziałam, ale było kilka takich, które mnie zaskoczyły (nie tylko pozytywnie ;-). To właśnie dzięki nim spojrzałam na swoje predyspozycje inaczej. Przeanalizowałam posiadane umiejętności i zdobyte doświadczenia. To co okazało się dla mnie przełomowe, to rada Ani, która pokrywała się z radą mojej przyjaciółki: „Nic nie musisz, daj sobie czas na robienie tylko tych rzeczy, które lubisz, złap kontakt z samą sobą i stwórz przestrzeń na nowe. Samo przyjdzie :-)”. Podeszłam do tego dosyć sceptycznie, bo przecież czas „ucieka”, a ja nie potrafię tak nic nie robić. A jednak… Minęły zaledwie trzy miesiące od coachingu z Anią, a rozrzucone puzzle zaczęły się układać. Właśnie zaczynam projekt! Realizuję go we współpracy z moim przyjacielem i jest związany z tym, co uwielbiam, czyli tańcem. Jeśli znajdujecie się podobnym etapie, na jakim ja byłam jeszcze niedawno, zgłaszajcie się do Ani. Na pewno zrobi wszystko, żeby Wam pomóc.

  Ilona z Warszawy


  Z Anią warto wejść w zmianę, bo Ania się jej nie boi. Jej energia i pozytywne nastawienie do ludzi, sprawiają, że praca z nią to przyjemność. Ma odwagę zadawać pytania, nawet takie, na które niełatwo znaleźć odpowiedź.

  Karolina Abramowicz

  Marketing specialist and project manager with international experience, open for professional opportunities


  Anna jest wspaniałym trenerem. Potrafi przekazać istotne treściw bardzo angażujący sposób. Odnosi się do przykładów i pytańuczestników szkolenia, przez co nawet w grupie odnosi sięwrażenie indywidualnej pracy z trenerem. Polecam szkoleniaprowadzone przez Annę.

  Iza z okolic Warszawy


  Po rozmowie mogę powiedzieć jedynie "wow", jestem pod wrażeniem konkretnych możliwości, tego co wypracowujemy. Wychodzę z ciemności przytłoczenia myślami, które chciały coś zmienić, a anie znały kierunku i jestem zadowolona. Czuję, że się rozwijam i dostaję skrzydeł. Dziękuję Aniu :)
  Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On Pinterest