Artur z Żywca


Witaj Aniu, Mam nadzieję, że mnie pamiętasz. Chciałem podziękować Ci za czas i wskazówki, którymi się ze mną podzieliłaś odnośnie zmiany myślenia i podejścia do szukania pracy jak i znalezienia celu w życiu. Znalazłem pracę nad morzem z której jestem zadowolony, choć nie ukrywam, że czuję dużą energię i moc e robieniu dużo większych rzeczy. I tu pojawiły się kolejne propozycje nad którymi się zastanawiam i rozważam w dłuższej perspektywie życia i rozwoju. Zrobiłem niesamowitą rzecz wychodząc ze swojej strefy komfortu i standardów życia, porzuciłem i odzwyczaiłem się wielu rzeczy, a przy okazji zacząłem robić inne o których nie myślałem poważnie, po prostu znalazłem czas dla siebie samego i zrozumiałem jak ważny jest wewnętrzny spokój i znalezienie mocnych stron, które pozwoliły mi na tak duże zmiany w życiu, a reszta zewnętrznych rzeczy i otoczenia zaczęła sama się pojawiać i przychodzić znienacka zaskakując w pozytywny sposób, nawet w tak trudnym czasie związanym z Covidem. Czas kwarantanny był dla mnie bardzo produktywny i teraz widzę, że go nie zmarnowałem, wręcz przeciwnie.

Joanna z Warszawy


Do Ani trafiłam, jak zapewne większość z jej Klientek i Klientów, na zawodowym zakręcie. Rzuciłam pracę na etacie i zastanawiałam się co dalej? Wiedziałam jedno, chcę nareszcie pracować na własny rachunek i robić to, co sprawia mi frajdę. Problem w tym, że nie wiedziałam co to mogłoby być, a w głowie jak mantrę, ciągle powtarzałam sobie: „musisz coś szybko wymyślić”. Pracę rozpoczęłyśmy od raportu PRISM - wiele rzeczy, które wyszły w teście już o sobie wiedziałam, ale było kilka takich, które mnie zaskoczyły (nie tylko pozytywnie ;-). To właśnie dzięki nim spojrzałam na swoje predyspozycje inaczej. Przeanalizowałam posiadane umiejętności i zdobyte doświadczenia. To co okazało się dla mnie przełomowe, to rada Ani, która pokrywała się z radą mojej przyjaciółki: „Nic nie musisz, daj sobie czas na robienie tylko tych rzeczy, które lubisz, złap kontakt z samą sobą i stwórz przestrzeń na nowe. Samo przyjdzie :-)”. Podeszłam do tego dosyć sceptycznie, bo przecież czas „ucieka”, a ja nie potrafię tak nic nie robić. A jednak… Minęły zaledwie trzy miesiące od coachingu z Anią, a rozrzucone puzzle zaczęły się układać. Właśnie zaczynam projekt! Realizuję go we współpracy z moim przyjacielem i jest związany z tym, co uwielbiam, czyli tańcem. Jeśli znajdujecie się podobnym etapie, na jakim ja byłam jeszcze niedawno, zgłaszajcie się do Ani. Na pewno zrobi wszystko, żeby Wam pomóc.

Ilona z Warszawy


Z Anią warto wejść w zmianę, bo Ania się jej nie boi. Jej energia i pozytywne nastawienie do ludzi, sprawiają, że praca z nią to przyjemność. Ma odwagę zadawać pytania, nawet takie, na które niełatwo znaleźć odpowiedź.

Karolina Abramowicz

Marketing specialist and project manager with international experience, open for professional opportunities


Anna jest wspaniałym trenerem. Potrafi przekazać istotne treściw bardzo angażujący sposób. Odnosi się do przykładów i pytańuczestników szkolenia, przez co nawet w grupie odnosi sięwrażenie indywidualnej pracy z trenerem. Polecam szkoleniaprowadzone przez Annę.

Iza z okolic Warszawy


Po rozmowie mogę powiedzieć jedynie "wow", jestem pod wrażeniem konkretnych możliwości, tego co wypracowujemy. Wychodzę z ciemności przytłoczenia myślami, które chciały coś zmienić, a anie znały kierunku i jestem zadowolona. Czuję, że się rozwijam i dostaję skrzydeł. Dziękuję Aniu :)
Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On Pinterest