bezpłatny MINI KURS

JAK ODKRYĆ CZEGO NAPRAWDĘ CHCESZ OD PRACY?

Czyli 7 rzeczy do przemyślenia zanim wyślesz choć jedno CV

Co zyskasz korzystając z mini kursu?

Zapisując się na mini kurs nieodpłatnie jednocześnie zapisujesz się do newslettera. Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera, możesz kupić dostęp za 149 zł brutto, pisząc do mnie na adres kontakt@acichowska.pl

Mini kurs składa się z 7 kroków zawartych w formie lekcji video oraz opisanych 7 kroków w e-book’u wraz z adekwatnymi ćwiczeniami. 

 

🔵 Po pobraniu mini kursu przez 7 kolejnych dni będę Ci wysyłać jeden e-mail.

🔵 W każdej z tych wiadomości dostaniesz ode mnie jedno video z kolejnym krokiem do określenia celu zawodowego. 

🔵 W każdym mailu przeczytasz także wskazówki, które pomogą Ci właściwie przygotować się do zawodowej zmiany.

 

Wszystko, co otrzymujesz w ramach mini kursu jest całkowicie bezpłatne. 

Oto, co otrzymasz w mini kursie

8. dnia po pobraniu mini kursu otrzymasz ode mnie ostatnią wiadomość e-mail w ramach mini kursu. 

Prześlę Ci w niej e-book 🔵 zawierający opisane wszystkie omawiane w video kroki. Znajdziesz w nim 🔵 7 lekcji wraz z dedykowanymi ćwiczeniami, dzięki czemu sfinalizujesz określanie Twojego zawodowego celu.


Zobacz poniżej co czeka Cię w e-book’u JAK ODKRYĆ CZEGO NAPRAWDĘ CHCESZ OD PRACY? czyli 7 rzeczy do przemyślenia zanim wyślesz choć jedno CV 👇

Zajrzyj do środka e-booka

Ten mini kurs jest dla Ciebie

Pomóż sobie odkryć spójny z Tobą cel zawodowy i miej pracę, jakiej potrzebujesz. Rozwijaj swoją karierę w oparciu o swoje predyspozycje i możliwości!

O autorce

Nazywam się Anna Cichowska i wspieram w zmianie pracy na lepszą.

Profesjonalna dyplomowana coach, akredytowana trenerka badania predyspozycji behawioralnych i zawodowych PRISM Brain Mapping, doświadczona menedżerka, pasjonatka wspierania ludzi w rozwoju, pracująca w sposób ciągły także nad rozwojem własnym.

Jestem trenerką zmiany zawodowej i specjalizuję się w coachingu kariery z sensem. Wspieram osoby, które czują się niespełnione zawodowo, w odnalezieniu radości w pracy i dzięki temu także w życiu osobistym. Pracuję również z osobami, które chcą powrócić na rynek pracy po przerwie i możliwie szybko podjąć pracę zgodną z potencjałem oraz potrzebami.

Prowadzę także wykłady na studiach MBA związanych z przywództwem i zarządzaniem kapitałem ludzkim w organizacji.

 

Skorzystaj z mojej wiedzy i pobierz ten darmowy mini kurs.

ZAPRASZAM 

Co zyskasz korzystając z mini kursu?

Zapisując się na mini kurs nieodpłatnie jednocześnie zapisujesz się do newslettera. Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera, możesz kupić dostęp za 149 zł brutto, pisząc do mnie na adres kontakt@acichowska.pl